windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

6gram – kolejny nieoficjalny klient Instagrama niebawem w WPS

Brak oficjalnej aplikacji Instagrama otworzył pole do popisu dla niezależnych deweloperów, którzy chcą zapełnić tę lukę a tym samym i swoje portfele (nie żeby było coś w tym złego). Oprócz bardzo dobrego Instance i Instagraphu mamy jeszcze Metrogram, WPGram a i w poszczególnych aplikacjach graficznych pojawiają się powoli funkcje do obsługi Instagrama. Nic dziwnego, z jakichś nie do końca zrozumiałych dla mnie przyczyn, aplikacja cieszy sie ogromną popularnością.
6gram
Kolejnym podobnym projektem zmierzającym do WPS jest 6gram autorstwa Rudy Huyn(a) a to oznaczać może tylko jedno: dostaniecie naprawdę dobrą apkę, bo ten deweloper zdecydowanie stawia na jakość. Wiedzą to Ci, którzy korzystaj z jego Wikipedi, TVShow, Fuse czy niedawno wydanego 6sec (nieoficjalny klient Vine). Z tej ostatnie, bardzo dobrze ocenianej aplikacji Rudy zapożyczył powłokę i interfejs, jako że pomiędzy obiema aplikacjami jest sporo podobieństw. Na jakim dokładnie etapie rozwoju znajduje się 6gram możecie zobaczyć oglądając poniższe wideo.

 
Zastanawia mnie tylko co stanie się z tymi wszystkimi nieoficjalnymi aplikacjami kiedy „prawdziwy” Instagram pojawi się już w WPS, wszyscy ich użytkownicy odinstalują je ze swoich smartfonów?

Źródło:WMPU