windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

Nokia Future Capture – bądź kreatywny i wygraj Lumię 1020

Chyba niemal każdy z fanów Windows Phone po premierze Lumii 1020, pomyślał: „Chętnie bym położył łapska na tym sprzęcie.” Problemem większości z nas może być jednak nie tylko wysoka cena, ale też nieznana jeszcze oficjalnie w naszym kraju data premiery tego urządzenia… no chyba że jesteście deweloperem, potraficie programować i macie głowę nie od parady. W tym wypadku jest szansa, na wygranie tego urządzenia w konkursie organizowanym przez producenta.
featuredphone
Jak to zrobić? W wielkim skrócie trzeba popisać się kreatywnością i stworzyć/wymyślić koncept unikalnej aplikacji fotograficznej, która doskonale podkreśli możliwości tego „foto-smartfona.” 10 najlepszych pomysłodawców poleci wraz z Nokią do Szwecji, gdzie współpracować będzie z ekspertami Finów i swoje pomysły przekuwać na rzeczywistość. Nagroda główna to nie tylko Lumia 1020, ale też zaproszenie w roli VIP-a na event Nokii, na którym nasza aplikacja zostanie zaprezentowana a następnie odpowiednio promowana.
Swoje pomysły zgłaszać można do 31 lipca. Więcej informacji znajdziecie na stronie Nokii, pod tym adresem. Wszystkim deweloperom życzymy powodzenia!
 Papiak dzięki za info 🙂