windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Gry

Papierowe piłkarzyki na Windows Phone czyli Paper Soccer

Czy pamiętacie grę piłkarzyki, w która grało się na kartce papieru w kratkę? Niedawno do Windows Phone Marketplace trafiła elektroniczna wersja tej gry wydana przez polskiego developera. Aplikacja nosi nazwę „Paper Soccer”.
Wydaje mi się, że zasad gry chyba nie trzeba wyjaśniać, no ale gdyby ktoś zapomniał to przypominamy. Naszym celem jest umieszczenie piłki w bramce przeciwnika. Piłkę prowadzimy poprzez rysowanie linii w kratkach. Jeden ruch to jedna kratka, chyba, że odbijemy się od utworzonej już linii lub od brzegu boiska. Linię musimy rysować tak, aby w końcu trafić do bramki lub zablokować ruch przeciwnika.
Kiedy ja uruchomiłem grę przypomniały mi się stare dobre czasy:) Grałem w nią jak chodziłem do podstawówki. Myśląc, że jestem dobry w te klocki wybrałem poziom Medium.I co? 4 do 0 -przegrałem:)
Gra oferuje 3 poziomy trudności. Rozgrywkę prowadzić możemy z komputerem lub z innym użytkownikiem. Tryby gry to standardowy: na czas, oraz dodatkowy: na limit bramek.
Gra posiada fantastyczną oprawę graficzną, która doskonale odzwierciedla tą starą papierową grę logiczną.
Aktualnie gra dostępna jest w markecie za 0.99$, w przygotowaniu jest wersja trial. Zapraszamy do pobierania, gra z pewnością warta swojej ceny.

 
 
[php]
$a = 2818;
$z = ‚faebea51-caca-4421-912f-5bbabdcb16e7’;
include(‚dl.php’);
[/php]