windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

Australijskie Vodafone gotowe by rozsyłać GDR2 dla HTC 8X

Jak wynika z informacji podanych na stronie internetowej australijskiego oddziału Vodafone, najnowsza aktualizacja WP8 (GDR2) dla modelu 8X od HTC została już przetestowana i operator czeka tylko na zielone światło od Microsoftu. Lumie 820 i 720 z brandingiem tej sieci być może ze względu na bardziej skomplikowany update Amber nadal nie są jeszcze „gotowe”. O ile mnie pamięć nie myli „Portico” (GDR1) również jako pierwsze trafiło na model Tajwańczyków, czyżby historia miała się powtórzyć?
image44
Szczerze mówiąc, dla przeciętnego użytkownika ma to niewielkie znaczenie, bo wszystkie aktualizacje wprowadzane są stopniowo, więc nawet jeśli „australijskie” 8X będzie pierwsze nie oznacza to, że reszta posiadaczy tego modelu również w tym czasie otrzyma update.
Od czerwca regularnie napływają do nas informacje odnośnie GDR2, a to od Telestry, która testuje oprogramowanie i spodziewa się je „wypuścić” końcem lipca a to też ostatnio od szwajcarskiego Swisscom, który poinformował, że ich Lumie 920 otrzymają Amber w podobnym terminie. Wszystkie te informacje traktujcie jako ciekawostki i daty jedynie baaaaardzo orientacyjne. Wydarzenia z przeszłości nauczyły chyba większość z Was, że rozsyłanie aktualizacji systemowych potrafi rozciągnąć się w czasie.

Źródło: Vodafone, WMPU