windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Samsung Urzadzenia

Samsung ATIV S z GDR2 wcześniej niż Lumie

UPDATE: Na to wygląda moi drodzy. Okazuje się, że flagowiec Samunga, firmy, która delikatnie mówiąc „olewa” WP został pierwszą słuchawką, która oficjalnie otrzmała update GDR2. Do tej pory jedynym telefonem z najnowszą wersją „Ósemki” była L925, na której było ono preinstalowane. Z Niemiec płyną jednak wieści, że niebrandowany Samsung ATIV S również może pochwalić się najnowszym buildem o numerze 8.0.10327.77.

Samsung-ATIV-S-Nach-GDR-2-Update-691x768_thumb

 
Według nieoficjalnych informacji rozsyłanie aktualizacji GDR2 (Amber w przypadku Lumii) rozpocząć powinno się tego lata i być może mamy właśnie pierwszy tego zwiastun. Jeżeli więc jesteście właścicielami ATIV S warto udać się do ustawień systemowych i sprawdzić, a nuż i dla Was „coś” się znajdzie. Przypominamy, że GDR2 jest drugą, drobną poprawką dla WP8. Listę zmian jakie ona wprowadza znajdziecie TUTAJ.
UPDATE: Jak poinformował nas djstonka z .pl wspomniany powyżej ATIV S to egzemplarz deweloperski, wię trudno tutaj mówić o tym by Samsung rzeczywiście wyprzedził Nokię jeśli chodzi o GDR2 lub by pojawienie się tej aktualizacji oznaczało rozpoczęcie procesu jej rozsyłania.
djtonka dzięki za info 🙂