windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Narzędzia Programy

Odświeżona aplikacja Mój Orange dostępna w WPS

Orange jest jedyną siecią w Polsce, która wydała oficjalną aplikację na Windows Phone. Poprzednia wersja była niezbyt udana, brakowało jej dużej ilości opcji znanych z androida oraz iOS. Dzisiaj jednak się to zmieniło, ponieważ program dostał aktualizację, która przynosi szereg funkcji oraz całkiem nowy, odświeżony wygląd.

Jak podaje changelog zmieniło się wszystko. Jedną z bardziej widocznych zmian jest nowy wygląd aplikacji. W zależności od wybranego motywu kolorystycznego tło zmienia się na czarne lub białe.

21

W zakładce Moje Konto istnieje kilka kategorii: Stan konta i pakietów, płatności, usługi, połączenia, doładowania, oraz podsumowanie, W pierwszej z nich możemy sprawdzić stan i ważność konta, opłaty za połączenia do Orange i do innych sieci, ilość punktów w Karuzeli Nagród, ilość środków w skarbonce oraz pakiety internetowe.
11
W zakładce płatności aplikacja informuje nas o okresie rozliczeniowym, fakturach oraz podaje numer konta, na który mamy wpłacać należności

3

W kolejnej, tj: Usługi mamy możliwość włączania i wyłączania usług. Jest to bardzo przydatna funkcja, ponieważ nie musimy zaprzątać sobie głowy różnymi kodami czy smsami.

54

Następna nosi nazwę Połączenia. Mamy tu dokładnie rozpisane wszystkie połączenia i smsy. Możemy sprawdzić ile minut rozmawialiśmy z danym numerem, ilość wysłanych smsów.
10
Zakładka Doładowania umożliwia nam doładowanie numerów na kartę i mix, natomiast ostania informuje nas o naszym numerze telefonu oraz o wybranej taryfie.
9
Drugą grupa nosi nazwę Obsługa. Mamy tam dostęp do wirtualnego, głosowego doradcy. Niemal natychmiast po zadaniu pytania dostajemy odpowiedź, dodatkowo wszystko jest czytane przez lektora. W kolejnej zakładce o nazwie Biuro Obsługi Klienta program wyświetla wszystkie najbardziej potrzebne kody do obsługi konta.
6 7
Po gruntownej przebudowie aplikacja jest naprawdę przejrzysta i funkcjonalna. A my nadal czekamy na oficjalne programy od innych ,,dużych” sieci w Polsce.
Aplikacja działa na obu wersjach systemu, tj: Windows Phone 7.8 oraz Windows Phone 8.
ikona-marketu.pngorangeqr-orange