windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

Znamy ceny usług HERE!

Dzisiaj na portalu Nokia Conversations pojawił się wpis dotyczący cen usług HERE dla posiadaczy telefonów z systemem Windows Phone 8. Cennik przedstawia się następująco:
HERE-Apps-Availability
Posiadacze Lumii 620, 810, 820, 822, 920, 925, 928 mają wszystkie funkcje za darmo, natomiast właściciele Lumii 520, 521 oraz 720 za nawigację na cały świat muszą zapłacić 15,49€ co przekłada się na kwotę 65 zł. Według mnie nie jest tu dużo za pełnoprawną nawigację, trzeba również pamiętać, że w najbliższej przyszłości Here Drive dostanie aktualizację, która przyniesie wszystkie funkcje znane z wersji na Symbiana.
Smartfony innych producentów (HTC, Samsung, Huawei) z krajów takich jak: USA, Wielka Brytania, Kanada, Meksyk, Francja, Włochy, Niemcy i Hiszpania również mogą zakupić pełnoprawną nawigację za 15,49€
Inne kraje (niestety w tym gronie jest Polska) za opisaną wcześniej funkcję  muszą zapłacić 34,99€ co przekłada się na kwotę około 150zł, nie jest to mało, ale trzeba się cieszyć, że jest możliwośc takiego zakupu. Dodatkowo smartfony te mają płatną usługę Here Transit w cenie 1.99€, co nie jest zbyt wygórowaną kwotą za nawet niezłą usługę.
A wy macie zamiar rozszerzyć zasięg  swojej nawigacji?

źródło: Nokia Conversations