windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Photo Programy Promo Przegląd Marketplace

App Tester: Disqus, Photosynth, UC Browser.

Witam Was w kolejnym App Testerze. Dzisiaj znajdzie się coś dla naszych komentatorów, amatorów fotografii oraz przeciwników Internet Explorera 🙂 Zapraszam także do podawania kolejnych propozycji do następnego zestawienia 🙂
 

Disqus – Bezpłatne

W poniedziałek na naszą stronę wrócił Disqus. Aplikacja, którą Wam prezentuję jest dostępna jedynie dla użytkowników Windows Phone (nie ma jej w Google Play ani w AppStore 😀 ) Mamy możliwość przeglądania naszych najnowszych wpisów, przeglądania stron internetowych (dzięki wbudowanej przeglądarce) dodawania komentarzy, oceniania innych. Jest tego naprawdę dużo, lecz wszystko zostało intuicyjnie rozplanowane. Dodatkowo zadbano o stabilność – wszystko jest płynne i nigdy nie zdarzyły mi się jakieś problemy.

disqus002disqus001disqus003

Ocena 9+/10

ikona-marketu.pngd5317f25-7219-4ff2-8389-ceec299f8198disqus_qr

UC Browser – Bezpłatne
W tym miejscu należy się zastanowić czy wystarcza wam wbudowana przeglądarka. Jeżeli tak to nie musicie sobie zawracać głowy tą recenzją i zjechać do recenzji niżej. Jeżeli jednak nie lubicie IE, UC Browser będzie strzałem w dziesiątkę.
UC Browser może być ciekawą alternatywa dla osób niezadowolonych z wbudowanej przeglądarki. Posiada mnóstwo funkcji, które umilają nam korzystanie z internetu: blokada żyroskopu, tryb pełnoekranowy, pobieranie filmów i muzyki, tryb prywatny, dodawanie do stron zakładki ,,zobaczyć później” oraz zapisanie ich do trybu offline,  tryb nocny, skanowanie kodów QR… Wszystko to sprawia, że UC Browser to najlepsza przeglądarka jaka możecie znaleźć w WPS.
UC-Browser-windows-phone-2
Ocena: 8/10

ikona-marketu.pngf3c02cde-7821-40be-8c2d-f5c017239137ucbrow_qrcode (1)

Photosynth – Bezpłatne

Na pewno kojarzycie Google Street View. Photosynth jest usługą bardzo podobną. Jedyna różnica jest taka, że w usłudze Microsoftu publikować panoramy mogą także zwykli użytkownicy. Jak to działa? Robimy zdjęcia dookoła, a aplikacja łączy je razem, tworząc panoramy 3D. Podczas robienia zdjęć należy mieć bardzo stabilną rękę, ponieważ lekkie odchylenia mogą spowodować, że panorama się nie uda. Wystarczy jednak trochę praktyki i wszystko wychodzi wręcz idealnie 🙂 Do zrobionych zdjęć możemy dodawać informacje o lokalizacji, dzięki czemu zrobione przez Was panoramy będzie można znaleźć na mapie Bing. Wszystko można oczywiście publikować także na Facebooku i Twitterze.

af3sdgs4y5ds  q324sdfaw43v

Poniżej zamieszczam jedną panoramę mojego autorstwa oraz dwie losowo wybrane z photosynth.net : http://bit.ly/156SVyf , http://bit.ly/1agt1iu , http://bit.ly/12d1PZe

Ocena: 9/10

ikona-marketu.png47ed1dc6-669f-4ac5-b1f9-5bdee8273838photosynth_qrcode