windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Nokia Urzadzenia

Wideo: aktualizacja Amber na Lumii 920

Aktualizacja Amber, czyli połączenie drugiej aktualizacji dla WP8 (GDR2), za którą odpowiedzialny jest Microsoft oraz poprawek i nowych funkcji od samej Nokii pojawić ma się na początku sierpnia. Póki co, jest jeden telefon, który fabrycznie wyposażony jest w tę wersję systemu i jest to Nokia Lumia 925, pozostałe telefony Nokii z WP8 otrzymają aktualizację Amber, jednak nie ze wszystkimi jej funkcjami. (czytaj więcej o Amber)
Na poniższym wideo, nagranym przez redaktorów portalu unleashthephones.com, zobaczyć możemy jak aktualizacja działa na modelu Nokia Lumia 920 i jakie funkcje wprowadza. Wideo nie jest najlepszej jakości, ale to co trzeba jest widoczne:)

 
Widzimy, że do Lumii 920 trafi na pewno zegar systemowy na uśpionym urządzeniu (Nokia Glance Screen), double tap to wake, Data sense, Smart Camera oraz nowe ekrany blokady. Wcześniejsze wasze komentarze dotyczące aktualizacji Amber pełne były obaw, czy 920-stka dostanie funkcję zegara na zablokowanym ekranie, możecie już odetchnąć z ulgą, wasza L920 pokaże wam godzinę bez odblokowywania urządzenia, ciekawe tylko co na to wasza bateria;)

Źródło: Unleashthephones.com