windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Nokia Urzadzenia

Nokia Eros i Mars – nowe modele Lumii?

Znowu coś „wyciekło”, ale tym razem to nie sprawka @evleaksa, mowa o wewnętrznym dokumencie sieci O2, którego fragment może, ale wcale nie musi okazać się interesujący dla wszystkich zainteresowanych smartfonami Nokii z Windows Phone. Konkretnie mam tutaj na myśli to, że jest on listą telefonów jakie pojawią się/są dostępne u niemieckiego operatora. I może nie byłoby w tym nic interesującego gdyby nie to, że oprócz dobrze nam znanych modeli 520, 720, 820 i 925, możemy tam dostrzec również tajemnicze Nokie; Eros i Mars. Pytanie tylko jakich modeli dotyczą te nazwy kodowe?
Jeden można by chyba śmiało przypisać Nokii EOS, którą zobaczymy oficjalnie 11 lipca. Być może w dokumencie pojawił po prostu błąd i do „Eosa” wkradło się przypadkiem „r”. Co jednak z Marsem? Czyżby miał się nim okazać ponad 5-calowy phablet, o którym mówi się od dłuższego czasu? Jeśli tak, to zapewne na ten model poczekamy nieco dłużej, gdyż wsparcie rozdzielczości 1080p wprowadzić ma dopiero GDR3 a my przecież wciąż czekamy na drugą poprawkę, której rozsyłanie powinno rozpocząć się w okresie wakacyjnym.
eros mars
Nokia ma w swojej ofercie smartfonów z WP całkiem sporą gromadkę, ale jak to mówią od przybytku głowa nie boli, więc czekamy na kolejne modele Fińskiego producenta.

Źródło: WMPoweruser