windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry

Zombie HQ – świetna, darmowa "rozwałka" na WP8

Czy deweloperom kiedykolwiek znudzi się tworzenie gier, w których rolę mięsa armatniego pełnić będą zombie? Pewnie nie, podobnie jak nam, graczom nie zudzi się raczej bezkarne wycinanie ich w pień. W WPS znajdziemy sporo tytułów z nieumarłymi w roli głownej, że wymienię tylko Plants vs Zombies, Dread vs Zombies, czy The Zombie Situtation. Teraz do tego grona dołącza jeszcze Zombie HQ autorstwa dobrze znanego studia Rebellion odpowiedzialnego za wspomniane Dread vs Zombies i Guns 4 Hire – obie bardzo dobrze oceniane przez graczy.
zombier hq3
Podobny poziom trzyma i Zombie HQ. Gra oferuje solidny i wciągający, aczkolwiek średnio oryginalny gameplay. Jak w innych tego typu produkcjach, wypełniamy stosunkowo nieskomplikowane misje, w których biegamy, strzelamy do zombiaków, ratujemy ocalałych, zbieramy kasę, nabijamy kolejne levele i upgradujemy sprzęt w lokalnym sklepie. Tak w wielkim skrócie wygląda rozgrywka w Zombie HQ. O grze można by jeszcze sporo napisać, ale można to zrobić krócej tak jak w tytule. Jeżeli jesteście fanami gatunku i lubicie postrzelać, to Z HQ jest zdecydowanie grą dla Was, nie wahajcie się zainstalujcie i poświęćcie chwilę na przebrnęcie przez tutorial. Opłaci się 🙂
zombie hq1
zombie hq

Zombie HQ jest darmowe i dostępne tylko dla WP8 (z Waszych komentarzy wynika, że niestety tylko dla urządzeń z 1GB RAM-u)

ikona-marketu.pngzombie hq4zombie hqr

banner