windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

Nowa aplikacja Facebooka wychodzi z fazy beta (WP8)

Od ponad dwóch miesięcy wszyscy posiadacze Windows Phone 8 testować mogą nową aplikację Facebook (tak, mowa o tej z dopiskiem „beta”). Wielu użytkowników nie do końca było zadowolonych z poprzedniego Facebooka MS, więc ten postanowił stworzyć alternatywną aplikację przypominającą interfejsem tę z Androida. Apka dostawała sporo aktualizacji w tym ponad 60 dniowym okresie testowym, głównie dotyczyły one poprawek najbardziej uporczywych błędów lub stabilności.

facebook beta2facebook beta1facebook beta 3

Dzisiaj Microsoft uznał, że Facebook Beta jest gotowy pozbyć się przyrostka wersji testowej i wypuścił do WPS oficjalną aplikację oznaczoną numerem 5.0.2.0. Jednocześnie nadal rozwijana będzie wersja beta (obecnie v5.0.1.7), która jako pierwsza dostawała będzie nowe funkcje i dopiero po ich przetestowaniu i pewności, że wszystko działa jak powinno, trafią one do aplikacji oficjalnej.
Wybór należy więc do Was, albo nadal będziecie korzystać z bety, albo wybierzecie wersję oficjalną, która powinna być zdecydowanie bardziej stabilna i pewna. Poniżej podajemy linki i kody QR do obu z nich.
Aplikacje nadal dostępne są tylko dla systemu WP8, ale Microsoft zarzeka się, że wersja dla WP7 pojawi się niebawem.

Facebook wersja oficjalna 

ikona-marketu.pngfacebook betafacebook oficjalna qr

 

Facebook wersja beta

ikona-marketu.pngfacebook betafacebook beta qr

 
banner