windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Narzędzia Programy

Zrób to sam czyli oficjalna aplikacja iFixit w WPS

Jeżeli lubicie majsterkować i samemu podejmować się napraw różnego rodzaju sprzętów, to pewnie mieliście okazję odwiedzić serwis ifixit.com. Witryna ta jest prawdziwą kopalnią wiedzy zawierającą poradniki i instrukcje mogące pomóc w naprawach tabletów, smartfonów, laptopów, samochodów, aparatów, sprzętu AGD i całej masy innych rzeczy. Co ważniejsze materiały te są kompletnie darmowe i skorzystać z nich może każdy bez potrzeby jakiejkolwiek rejestracji.

ifxit1ifixit2ifixit3

Całkiem niedawno w WPS pojawiła się oficjalna aplikacja iFixit, dzięki której zasoby serwisu będziemy mogli przeglądnąć również na swoim urządzeniu z WP Całość wykonana została bardzo oszczędnie i minimalistycznie, dla niektórych będzie może zbyt „ubogo.” Osobiście uważam, że interfejs jest prosty i przejrzysty, przez co poruszanie się po aplikacji nie sprawia najmniejszego problemu. Instrukcje przedstawione są bardzo czytelnie a miłym dodatkiem jest możliwość odsłuchania wskazówek głosowych (tylko w języku angielskim). Oprócz tego daną stronę zapiszemy do ulubionych lub podzielimy się ze znajomymi. Aplikacja działa bardzo płynnie i podczas korzystania z niej nie doświadczyłem żadnych problemów z stabilnością.
Jeżeli ktoś z Was lubi takie domorosłe naprawy, to powinien rzucić okiem na oficjalną apkę iFixit. Jest ona darmowa i dostępna zarówno dla WP7 jak i WP8.

ikona-marketu.pngifxitifixit qr

 banner