windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Huawei Urzadzenia

Huawei Ascend W2 na wideo prezentuje się całkiem nieźle

Dzisiaj rano pisałem o tym, że drugi smartfon Huawei z WP8, niestety (a może „stety”, kto wie) nie okazał się tym czego więszkość z nas się spodziewała i o czym mówiły plotki. Zamiast flagowca mającego mierzyć się z Lumią 920 czy 8X dostaliśmy mocno przeciętny telefon aspirujący chyba bardziej do segmentu budżetowego niż średniego. Nie oznacza to bynajmniej, że W2 jest modelem kompletnie nietrafionym, bo jeśli cena okaże się „odpowiednia”, chyba będzie miał on szansę konkurować z budżetówkami Nokii, które w tym momencie wiodą prym w świecie Windows Phone. Smartfon nie został jeszcze oficjalnie przedstawiony przez Huawei, ale można go było zobaczyć na Mobile Asia Expo w Szanghaju, czego też nie omieszkali zrobić redaktorzy Engadget. Poniżej krótki filmik ich autorstwa.

Do tego co dowiedzieliśmy się rano na temat W2 rano, warto dołożyć, myślę bardzo ważną informację, o obecności slotu karty micro SD oraz możliwości wymiany baterii. W2 nie będzie jednak dysponował 8MP a 5MP aparatem zdolnym kręcić wideo w 720p. Patrząc na wideo chłopaków z Engadget, można chyba śmiało powiedzieć, że ekran urządzenia prezentuje się całkiem przyzwoicie a miłym dodatkiem jest podświetlanie przycisków w kolorze motywu jaki mamy ustawiony w telefonie.
Na chwilę obecną nie wiemy nic o dostępności urządzenia na rynku innym niż chiński, miejmy jednak nadzieję, że drugie dziecko Huawei z WP8, trafi również do Europy 🙂

Źródło: Engadget