windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Narzędzia Programy

Oficjalna aplikacja Taptalk dostępna dla WP7 i WP8

Więszkości z Was Taptalk(a) dostępnego od dawna na Androida i iOS przedstawiać nie muszę, dla tych którzy nie wiedzą aplikacja jest doskonałym narzędziem dla entuzjastów różnego rodzaju forów dyskusyjnych. Za jej pomocą możemy bardzo wygodnie przeglądać ich zawartość i tworzyć własne treści. Według opisu z WPS Taptalk obsługuje ponad 60 000 internetowych społeczności, co niewątpliwie jest imponujące – to troche jak z pierścieniem, który dostał Frodo – „Jeden by wszystkim rządzić” – deweloperzy tej aplikacji wykonali kawał naprawdę dobrej roboty.

Wielu z Was ucieszy z pewnością to, że Taptalk dostępny jest zarówno dla WP7 jak i nowszej „Ósemki.” Jedyne co może się Wam nie spodobać to cena – 10,49 zł, ale tutaj od razu spieszę z wyjaśnieniem za nim znowu posypią się gromy – aplikacja będzie darmowa po upływie miesiąca. W międzyczasie powinna również zostać dodana darmowa wersja testowa. Co jest powodem takiej decyzji? Obecna wersja Taptalka nie jest jeszcze do końca finalnym produktem, a te 10,49 zł należy bardziej traktowac jak „datek”, który dopuszcza nas do fazy testów przed oficjalnym wypuszczeniem aplikacji dla wszystkich. Jak to „ładnie” określił WPCentral „ta wczesna wersja udostępniona została dla wszelkiego rodzaju maniaków forów („forum junkies”).”
Tapatalk Screens_0
Pamiętajcie więc o tym zanim zdecydujecie się kupić aplikację i/lub rzucić „hejta” w stronę dewelopera – Taptalk będzie niebawem darmowy. Cierpliwości 🙂

ikona-marketu.pngtaptalktaptalk qr

Źródło: WPCentral