windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Narzędzia Programy Promo

Play – Stan Konta – nieoficjalna aplikacja dla smartfonów z WP

Jakiś czas temu, pisaliśmy o tym, że jeden z największych polskich operatorów, Play, planuje wydać aplikację Play24 dla użytkowników Windows Phone, których w naszym kraju jest całkiem sporo. Niestety jak na razie się jej nie doczekaliśmy, ale jeden z naszych czytelników poinformował nas o aplikacji Play – Stan Konta. Oto co sam autor pisze o tym projekcie:
P-ST została stworzona dla wszystkich, którzy mają dość czekania na aplikację oficjalną. P4 olewa użytkowników telefonów z WP. Woli wydawać ponad milion na hipstera-pajaca niż kilka tysiaków na apliakcje WP. Aplikacja nie jest może najlepszej jakości, ale myślę, ze spełni swoje zadanie. Narazie jest to pokazywanie podstawowych informacji. Postaram się ją aktualizwować tak często jak się da. 

play stan konta3play stan konta2play stan konta

Wszystko się zgadza, aplikacja jest na razie we wczesnej fazie, ale i tak znajdziecie w niej wszystkie najważniejsze informacje:
– stan konta i jego ważność
– pakiety złotówek
– minuty do Play i na stacjonarne
– minuty do wszystkich
– promocyjne minuty do wszystkich
– sms do wszystkich
– promocyjne MB
– promocyjne MB w strefie taniego internetu
– data ważności połączeń wychodzących
– data ważności połączeń przychodzących
– suma doładowań w tym miesiącu

ikona-marketu.pngplay stan konta4play stan konta qr

Gratulujemy Panu Damianowi stworzenia tej aplikacji i wierzymy, że wielu abonentów Play z WP z niej skorzysta. Mamy jednocześnie nadzieję, że jej rozwój rzeczywiście będzie nadal kontynuowany i pojawią się nowe opcje a może nawet jakieś modyfikacie UI. Już na chwilę obecną P-ST jest całkiem użyteczna i w szybki sposób pozwala sprawdzić najważniejsze informacje dotyczące naszego konta, do tego całość działa całkiem płynnie. Mnie się spodobała i na pewno na stałe zagości na mojej Lumii.
Autor jest otwarty na wszelkiego rodzaju sugestie i propozycje, więc jeżeli takowe macie piszecie na damian@flatplanet.pl. My czekamy chyba najbardziej na live tile 🙂
PS Wesprzyjcie aplikację pozytywnym komentarzem i oceną, jeśli przypadła Wam do gustu 🙂
Kuba dzięki za info 🙂
banner