windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry

Drift Mania Championship 2 Lite czyli jak podriftować za darmo na WP8

Drift Mania Championship 2 pojawiła się w WPS już jakiś czas temu i chociaż na pewno nie jest to najlepsza samochodówka na Windows Phone, teraz kiedy dostaliśmy wersję darmową (wersja bez reklam  kosztuje 6,99 zł) warto rzucić na nią okiem i dać jej szansę. W grze nie będziemy się ścigać w „standardowy” sposób a pokonywać zakręty bokiem czyli popularnym driftem.
Do dyspozycji mamy kilka trybów gry:
Tryb kariery: w którym przyjdzie nam się zmierzyć na 13 różnych trasach oraz będziemy mieli do odblokowania 60 wszelakiego rodzaju osiagnięć.
Drift Battle: jest to tryb turniejowy, w którym naszym zadaniem jest dojść do finału i wygrać
Tryb Online & Local:  oczywiście tego trybu nie trzeba przedstawiać, pojedynkujemy się w nim z graczami z całego świata lub ze znajomymi poprzez sieć LAN.
Praktyka: w tym trybie będziemy mogli się szkolić i podnosić nasze umiejętności w prowadzeniu samochodu

 
Twórcy gry chwalą sobie grafikę, ale ta szczerze mówiac nie jest jakaś wybitna, chociaż z drugiej strony na pewno nie odpycha. Gra działa na silniku Unity, który jak ogłosił w ubiegłym roku Microsoft będzie przez WP8 wspierany, co dla deweloperów oznacza łatwiejsze portowanie gier na tę platformę. Fanom mobilnych „czterech kółek” polecam sprawdzić, bo driftowanie w DMC2 sprawia naprawdę sporo frajdy 🙂

ikona-marketu.pngdrift mania 2 litedriftmania lite qr