windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Finanse Programy

Sprytny Bill – rachunki opłacane mobilnie!

Coraz więcej osób docenia możliwość płacenia bieżących rachunków np. za gaz, prąd, przedszkole i szkołę przy użyciu kart kredytowych. Jest to możliwe dzięki aplikacji finansowej Sprytny Bill, która obsługuje transakcje mobilne z wykorzystaniem kart kredytowych i płatniczych.
Aplikacja należy do innowacyjnego systemu płatności mobilnych MasterCard® Mobile. Usługa polega na połączeniu kart płatniczych, kredytowych z numerem telefonu klienta. Następnie, aby opłacić rachunek, wystarczy zeskanować kod kreskowy lub QR kod na rachunku i zatwierdzić transakcję.
Najważniejsze korzyści Sprytnego Billa to wygoda, oszczędność czasu i zysk.
„Pod aplikację można podpiąć dowolną kartę płatniczą, także kredytową i zwyczajnie na niej zarabiać. Za płatności przy użyciu Sprytnego Billa użytkownik może otrzymać zwrot na kartę w ramach programu lojalnościowego swojego banku tzw. moneyback. Warto na to zwrócić uwagę i z tego korzystać.” – mówi Marcin Kopyś – prezes uPaid Sp. z o o., twórcy aplikacji Sprytny Bill.
To, jak szybko i sprawnie można korzystać z płatności mobilnych, pokazuje film Sprytny Bill:
http://youtu.be/ZlzLpAolkaM
Z okazji pojawienia się nowej wersji aplikacji (Sprytny Bill 2.0) wystartowała promocja: „Sprytny Bill świętuje nową odsłonę”. Teraz płacąc za 3 rachunki za pomocą Sprytnego Billa można zyskać zwrot nawet do 30 zł.
Szczegóły promocji: www.sprytnybill.pl/promocja
 
ikona-marketu.pnge844e221-c62b-4508-901b-863186570909sprytnybill_qrcode
 

Źródło: informacja prasowa uPaid Sp. z o o.