windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry Promo

Temple Run w końcu dostępne dla smartfonów z 512 MB RAM (WP8)

UPDATE2: Pamiętam te w pełni uzasadnione głosy niezadowolenia, kiedy okazało się, że Temple Run dla WP8 wymaga 1GB RAM-u. Masa użytkowników posiada przecież smartfony low-endowe jak HTC 8S czy słabsze Lumie z 512 MB RAM, a patrząc na wiekowe już TR trudno zrozumieć, jak grze może to nie wystarczyć. Skoro Gameloft mógł zoptymalizować Asphalta 7, to Imangi Studios też może. I jak się okazuje rzeczywiście dla chcącego (lub dobrze opłaconego) nic trudnego, bo informacje o dostępności gry na słabsze urządzenia pojawiły się wczoraj zarówno na Twitterze Joe Belfiore jak i samego dewelopera.
TempleRunWP8512MB
Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w TR, to bez chwili wahania polecam Wam ten tytuł, bo pomimo prostoty rozgrywki, wciąga on niczym bagna i nie pozwala oderwać się o smartfona. Naszym zadaniem jest po prostu przebiec jak najdłuższą odległość po murze usianym przeszkodami. Po drodze więc skaczemy, ślizgamy się i zbieramy cenne monety, za które kupujemy różnego rodzaju ulepszenia. Fenomenalna w swojej prostocie, dla fanów bardzo szybkich i dynamicznych zręcznościówek pozycja wręcz obowiązkowa. Gra jest darmowa, ale dostępna tylko dla WP8.

UWAGA: Z komentarzy na WMPoweruser wynika, że zmiany w WPS nie zostały jeszcze wprowadzone i w sklepie widnieje stary .xap z grą, stąd też możecie otrzymywać informacje o tym, że nie jest ona dostępna na Wasze urządzenie z 512 MB RAM. Zmiana to pewnie kwestia godzin, być może nawet w tym momencie wszystko jest już OK.
UPDATE1 (23/06): Jak się okazało zmiana to nie kwestia godzin, bo po 3 dniach jakie upłynęły od publikacji tego newsa problem nadal występuje, do czego przyznaje się sam Belfiore pisząc na Twitterze.
befliore temple run problem
 
Jak tylko dowiemy się, kiedy usterka zostanie naprawiona damy Wam znać 🙂
UPDATE2 25/06: No i się dowiedzieliśmy a w zasadzie Wy nas poinformowaliście, że grę można już ściągnąć bez żadnych kombinacji z WPS i powinna ona działać na urządzeniach z 512 MB RAM-u 🙂
 

ikona-marketu.pngtemple runtemple run qr

banner