windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

Itsdagram zmienia nazwę na Instance – czyżby pod wpływem nacisków?

Itsdagram, o którym pisałem nie raz, a którym jest w pełni funkcjonalnym klientem Instagramu odniósł ogromny sukces, co nieszczególnie mnie dziwi, widząc chociażby Wasze zainteresowanie Instagramem. Oczywiście krążą plotki, że oficjalna wersja tej aplikacji jest testowana i niebawem trafi do WPS (ale od kiedy już to słyszymy). Być może właśnie to było powodem, najpierw zmiany ikony Itsdagramu, która trzeba przyznać była niemal identyczna jak ta „oficjalna” a teraz zmiany samej nazwy aplikacji. Nie do końca wiadomo czy była to samodzielna decyzja samego dewelopera Daniela Gary’ego, czy może została ona w jakiś sposób na nim „wymuszona” przez Microsoft lub też Facebooka, który jest przecież w posiadaniu Instagramu.
Instance Winner
Jakby to nie wyglądało aplikacja ma już nową nazwę, którą wybrali sami użytkownicy w głosowaniu na WPCentral. Najpierw podawali oni swoje propozycje, z których Daniel wybrał 5 jego zdaniem najlepszych a później odbyło się głosowanie. Do pojedynku stanęły: Spry (for Instagram), Pseudogram, Livegram, Instance, Lensa (for Instagram), ostatecznie padło na właśnie na Instance. Jeśli chodzi o samą funkcjonalność to oczywiście nic się nie zmieniło a więcej o aplikacji poczytacie tutaj i tutaj.
Aplikację znajdziecie w WPS jeszcze pod starą nazwą – na zmiany potrzeba trochę czasu 🙂 Jest ona dostępna w wersji płatnej i darmowej tylko dla urządzeń z WP8.

ikona-marketu.pngitsdagram freeitsdagram free qr

Źródło: WPCentral