windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Gry Xbox Live

Deal of the Week: ilomilo

ilomilo jest jednym z tytułów dostępnych w Marketplace, które z pewnością zachwycają oprawa graficzna. Ale czy grafika to jedyna rzecz godna uwagi? Okazuje się, że nie. Cała gra jest fantastyczna.
Cel gry wydaję się banalny. Musimy połączyć dwie postacie prowadząc je po skomplikowanym labiryncie 3D. Postacie opowiadają swoją historię i wyjaśniają dlaczego znajdują się w labiryncie. Gra jest bardzo różnorodna i posiada wiele wyzwań, z którymi spotykamy się podczas rozgrywki (przesuwamy kostki, wciskamy guziki, unikamy potworów). W zależności od levelu napotkać możemy również na postacie, które musimy uratować aby zdobyć złotą gwiazdkę za przejście poziomu. Zbierając po drodze złote jajka możemy również odblokować ukryte poziomy.
Oprawa graficzna? Jak wspomniałem na początku jest rewelacyjny. Polecam obejrzeć wideo z gry lub zainstalować grę na swoim Windows Phone. Całe tło dopasowuje się do ruchów telefonem, możemy przybliżać i oddalać labirynt i to wszystko oczywiście z pełną płynnością gry.

Gra nie jest tania, pełna wersja kosztuje 4,99$, dostępna jest również wersja demo. Aktualnie w momencie pisania tej recenzji gra jest dostępna w promocji Deal of the Week i kosztuje 2,99$. Promocja trwa do 9. sierpnia 2011r.

[php]
$a = 2317;
$z = '6d8088a0-77d6-df11-a844-00237de2db9e';
include(’dl.php');
[/php]