windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Gry

IQ Testing czyli sprawdź swój iloraz inteligencji

Wszyscy którzy byli zawiedzeni poziomem „intelektualnym” gry Farts vs Zombies jaką ostatnio Wam zaprezentowałem, teraz powinni być zadowoleni, gdyż do Windows Phone Store trafiła właśnie bardzo fajna aplikacja/gra, która wystawi nasze szare komórki na próbę. IQ Testing, bo o niej mowa jest zestawem wielu ciekawych zadań zamkniętych, w formie dużego testu sprawdzającego naszą inteligencję.

test4 test5 test6

Składa się on z 39 pytań na rozwiązanie których dostajemy 40 minut a po upływie tego czasu otrzymamy informacje o naszym wyniku oraz liczbie zgromadzonych punktów IQ. Co ciekawe na punktacje będą miały wpływ nie tylko poprawne odpowiedzi, ale również czas w którym ich udzielimy (oczywiście im szybciej tym lepiej). Wszystkie zadania będą polegać na sprawdzeniu logicznego myślenia i podczas testu będziemy np. wybierać rysunki pasujące do schematu pozostałych.

test3 test2 test1

Twórcy oprócz samego testu przygotowali również zestaw ciekawych mini gier, rozwijających nasze myślenie, który składa się z trzech kategorii: działań matematycznych, logicznych pudeł oraz niepasujących elementów. W każdym z nich znajdziemy 3 poziomy trudności.
Myślę, że warto od czasu do czasu pograć również w tego typu bardziej wymagające gry, dla odmiany wymagające nie dla podzespołów naszego smartfona a nas samych.

ikona-marketutest qrcode

Gra jest darmowa i dostępna na WP7 jak i WP8

P.S Jeżeli jesteście odważni wpiszcie w komentarzach swoje wyniki (bez oszukiwania), sprawdzimy poziom intelektualny naszych czytelników 😀