windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Dell Recenzje Urzadzenia

Dell Venue Pro – test i recenzja

Dell Venue Pro jest pierwszym modelem firmy Dell wydanym z systemem Windows Phone 7. Jest on również jedynym telefonem z WP7, który posiada wbudowaną klawiaturę QWERTY wysuwaną z dołu. Dell tym modelem próbuje wejść na rynek smartfonów z Windows Phone 7 i wydaje się, że chce, aby to wejście było na prawdę efektowne. Telefon wyróżnia się fantastycznym designem oraz świetną jakością wykonania, czy to jednak wystarczy aby podbić serca kupujących?

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA

– telefon Dell Venue Pro,
– bateria 1400 mAh,
– kabel microUSB,
– ładowarka,
– słuchawki douszne,
– skrócona instrukcja obsługi w j.angielskim,
– gwarancja producenta,
– oraz…. folia na ekran:)
 

Zestaw - Dell Venue Pro
Zestaw - Dell Venue Pro


HARDWARE

Telefon posiada bardzo zbliżoną konfigurację sprzętową do innych telefonów działających z systemem Windows Phone 7. Procesor: 1GHz Qualcomm Snapdragon CPU, identyczny dla wszystkich Windows Phone’ów, RAM: 512MB – tu bardzo często pojawiają się rozbieżne informacje, jedne portale podają 512MB inne 256MB, sprawdziliśmy to osobiści za pomocą aplikacji dostępnych w markecie – telefon ma 512MB RAMu.

System Info - Dell Venue Pro
System Info - Dell Venue Pro

Testowany model wyposażony był w 8GB wewnętrznej pamięci (dostępne są również modele 16GB). Telefon pochwalić należy na pewno za wyświetlacz, 4,1″ AMOLED 800x480px robi wrażenie. Pozostały sprzęt jest praktycznie ten sam co w innych modelach: Wi-Fi b/g/n, aGPS, Bluetooth 2.1, FM Radio, aparat 5MPx z możliwością nagrywania wideo 720p.

Następna strona: DESIGN >>>