windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Gry Xbox Live

Angry Birds na Windows Phone 7 już jest

Angry Birds to chyba jeden z najbardziej popularnych tytułów jakie wydane zostały na platformy mobilne. Gra bije rekordy popularności na platformach Android oraz iOS. Pod koniec czerwca trafiła również do Windows Phone Marketplace.
Jaki jest cel gry? Większość z was powinna znać ten tytuł, jednak dla osób, które nie miały z nią do czynienia przybliżymy idee rozgrywki.
Naszym zadaniem jest strzelanie z procy różnymi gatunkami ptactwa do zielonych świnek. Na każdej planszy do odstrzelenia mamy pewną ilość świń, które chowają się za różnego rodzaju drewnianymi i szklanymi konstrukcjami. Burząc te konstrukcje za pomocą ptaków, pozbywamy się zielonych świń. Niektóre ptaki posiadają specjalne umiejętności, jedne potrafią przebijać drewno, inne szkło, białe ptaki zrzucają wybuchające jajka, które doskonale nadają się do niszczenia świń znajdujących się w trudno dostępnych zakątkach.
Sama rozgrywka jest ciężka do opisania dlatego zapraszamy was do obejrzenia krótkiego wideo przygotowanego przez redaktorów wmpoweruser.com.

Jak widać na załączonym wideo, grafika jest 2D ale w niczym nie przeszkadza to w rozgrywce, można nawet powiedzieć, że ją ułatwia:) Celowanie w 3D byłoby znacznie trudniejsze. Grafika nie różni się praktycznie niczym od tej z platform Android czy iOS. Gra oczywiście działa bardzo płynnie, ładowanie również nie zajmuje dużo czasu. Muzyka w grze może denerwować co niektórych użytkowników, w tle słychać śpiew ptaków i kwiczenie świń, które motywuje do tego aby je szybciej wystrzelać:) Niemniej jednak ogólna ocena i wrażenia z gry są bardzo dobre. Jeżeli macie sporo wolnego czasu zapraszam do przetestowania. UWAGA!!! granie w Angry Birds wciąga:)

Gra kosztuje 2,99$, dostępna jest również wersja demo.
[php]
$a = 1953;
$z = 'e4571a02-0b87-e011-986b-78e7d1fa76f8′;
include(’dl.php');
[/php]