windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Narzędzia Programy

Evernote na Windows Phone wydany

Evernote w końcu trafił na Windows Phone 7. Aplikacja znana wielu milionom użytkowników na świecie, wydana praktycznie na wszystkie platformy komórkowe i PC, dostępna jest od niedawna w Windows Phone Marketplace. Evernote to bardzo przydatna aplikacja dla wszystkich zapominalskich. Pozwala ona na zapisywanie swoich notatek, a następnie dostęp do nich z poziomu naszego telefonu lub komputera. Oprócz notatek testowych możemy zapisać zdjęcia oraz dźwięk. Każdą notatkę opatrzyć możemy komentarzem i tagiem, po to aby łatwiej można było ja wyszukać.

Evernote - WP7
Evernote - WP7

Aplikacja jest darmowa, założenie konta również nic nie kosztuje. Miesięcznie otrzymujemy pakiet transferu 60MB na wgrywanie naszych notatek, zdjęć i dźwięków na nasze konto. Jeżeli to za mało, dostępne jest również konto premium. Poniżej opis ze strony producenta.

Evernote sprawia, że zapamiętywanie dużych i małych rzeczy związanych z każdym aspektem Twojego życia staje się dziecinnie proste, a wszystko to za pomocą komputera, telefonu lub witryny internetowej.
Jeśli o czymś myślisz, widzisz to lub tego doświadczasz to Evernote może pomóc Ci to zapamiętać. Napisz notatkę. Zapisz stronę internetową. Zrób zdjęcie. Przechwyć ekran. Evernote przechowa wszystko bezpiecznie.
Wszystko co przechwytujesz jest automatycznie przetwarzane, indeksowane i gotowe do wyszukiwania. Jeśli chcesz, możesz dodać znaczniki lub zorganizować notatki w różnych notatnikach.
Pobierz Evernote na każdy komputer i telefon którego używasz, następnie przeszukuj swoje notatki według słów kluczowych, nagłówków, znaczników a nawet lokalizacji. Evernote magicznie zmienia drukowane i ręcznie pisane notatki w tekst i pozwala go przeszukiwać.


[php]
$a = 1751;
$z = 'db21927d-f292-e011-986b-78e7d1fa76f8′;
include(’dl.php');
[/php]