windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności Nokia Urzadzenia

Bezprzewodowe słuchawki Nokia Purity Pro zrecenzowane przez CNET

Pod koniec stycznia pisaliśmy o tym w jakiej cenie pojawiły się na Amazon najnowsze słuchawki Nokii/Monstera – bezprzewodowy (Bluetooth/NFC) model Purity Pro. Dla przypomnienia było to 349$. To bardzo dużo, nawet jeśli wziąć pod uwagę zaawansowane technologie upakowane w urządzeniu. Czy warto wydać taką kasę na coś, co defacto, dla większości z Nas jest jedynie gadżetem? Na to pytanie postarał się odpowiedzieć portal CNET w swojej recenzji.
Na plus zapisał słuchawkom: niską wagę, kompaktowość, długą pracę na baterii i dobrze zbalansowany dźwięk. Minusy to według recenzenta brak dodatkowej aplikacji na smartfona dedykowanej słuchawkom, brak możliwości wyłaczenia aktywnej redukcji hałasu. Ogólna ocena jaką otrzymały to 7.7/10 czyli całkiem nieźle a o to co znalazło się w podsumowaniu:
Pod wieloma względami Nokia Purity Pro to wspaniały zestaw słuchawkowy dla naszego smartfona. Słuchawki oferują dobrze zbalansowany dźwięk z duża ilością basu i naszpikowane są wręcz nowinkami technologicznymi. Dzięki możliwości składania, uzyskują one kompatowe wymiary, są łatwe do zapakowanie a ich bateria jest  wytrzymała. Słuchawki są proste w użyciu dzięki automatycznemu włączaniu i wyłączaniu (w momencie rozłożenia i złożenia) oraz parowaniu NFC. Mają też jednak kilka wad – nie można np. wyłączyć redukcji szumów oraz brak im dedykowanej aplikacji, która dałaby nad nimi większą kontrolę – ten ostatni aspekt dotyczy w zasadzie jedynie audiofili.
puritypro
Dla posiadaczy smartfonów, którzy chcą zarówno aktywnej redukcji szumów jak i transmisji dźwieku drogą bezprzewodową model Purity Pro to dobry wybór, nawet pomimo dość wysokiej ceny.

Całość recenzji przeczytacie TUTAJ

Na rynku znajduje się też starszy, przewodowy model Purity HD (WH-930), który mieliśmy możliwość recenzować. Rzućcie okiem na ceny na Allegro.

 Źródło: CNET