windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Gry Xbox Live

Hydro Thunder GO – mini recenzja

W związku z tym, że w ostatnim czasie ciekawych newsów ze świata Windows Phone jest jak na lekarstwo postanowiliśmy napisać małą recenzję gry Hydro Thunder GO.
Hydro Thunder GO jest jednym z tytułów Xbox Live, który ostatnio trafił do Windows Phone Marketplace. Gra została wydana przez firmę PixelBite. Na początku zaznaczę, że gra nie jest tania, kosztuje 4,99$ jednak jeżeli jesteście fanami gier wyścigowych, szczególnie łodzi motorowych to tytuł powinien być dla was jednym z tytułów „must have”:)

Hydro Thunder Go

W grze dostępne mamy 2 standardowe tryby gry, których zasad nie trzeba nikomu wyjaśniać, są to Race (ścigamy się z innymi łódkami) oraz Time Attack (ścigamy się z czasem). Gra posiada również dodatkowy trzeci tryb gry – Hydro Blaze – który odblokowywany jest po zdobyciu 12000 punktów kredytu. Tryb aktywny jest przez około 30 minut gry i w tym czasie poruszały się łodzią po wąskim torze pełnym przeszkód. Tor nie ma końca a naszym zadaniem jest… jechanie jak najdalej tylko się da bez wypadania z toru:)
Z menu mamy dostęp do Leaderboards (możemy sprawdzić czasy wyścigu naszych znajomych), Achievement’ów (sprawdzamy nasze osiągnięcia) oraz do opcji gry.
Sterowanie łodzią to czysta przyjemność. Po prawej stronie mamy „wajchę” gazu, którą regulujemy prędkość łodzi (czyt. zawsze jest na maxa:) ), skręcanie łodzią odbywa się przez akcelerometr, czyli przez przechylanie telefonu w prawo lub w lewo. Dodatkowo na ekranie pokazują się nam przyciski np: skok czy dopalacz.
Do wyboru mamy 12 różnych łodzi oraz 9 różnych tras. Ścigać możemy się np: w Wenecji, Transylwanii lub na Arktyce. W łódkach też możemy przebierać. Dla tradycjonalistów dostępny jest Tytanik lub łódź podwodna, gracze wolący szybsze środki transportu znajdą łodzie rodem z kosmosu z wielokrotnym dopalaniem.
Hydro Thunder Go

Zapraszamy również na kilkuminutowe wideo przygotowane przez wpcentral.com

Gra posiada bardzo ładna oprawę graficzną, oraz imponującą liczbę szczegółów, grafika powinna zadowolić nawet najbardziej wymagające oko. Jak wspomniałem wcześniej gra nie jest tania, kosztuje 4,99$ jednak jest warta swojej ceny. Dla tych którzy nie przywykli do płacenia za gry na telefon dostępna jest również wersja demo.
[php]
$a = 1660;
$z = 'c4f42a26-e64a-e011-854c-00237de2db9e';
include(’dl.php');
[/php]