windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

Windows Phone 7.8 jednak nie oficjalnie

Wczoraj informowaliśmy Was o rozpoczęciu aktualizacji Nokii Lumii 800 za pomocą Zune do wersji 7.8. Wszystko wskazywało na to, iż proces aktualizacji już się rozpoczął jednak tak nie jest. Nokia wydała oświadczenie na temat wczorajszej aktualizacji.
Okazuje się, że 7.8 nie został jeszcze oficjalnie udostępniony do pobrania, a wczoraj otrzymali go tylko użytkownicy telefonów z pre-produkcji. Nokia wprowadziła wcześniej aktualizację dla tych modeli aby wykryć ewentualne błędy. Oznacza to, że 7.8 pokaże się na początku przyszłego roku, może posiadać wyższy numer build niż ten obecny, oraz będzie zawierała kilka poprawek.
Wielu użytkowników jest z pewnością rozczarowanych tym, że nie otrzymali oni jeszcze update do wersji 7.8, lecz aktualizacja będzie dostępna na początku przyszłego roku, a posiadacze smartfonów będą mogli zaktualizować swoje słuchawki po podłączeniu ich do komputera za pomocą oprogramowania Zune.
Ci, którzy nie mogą się już doczekać najnowszej aktualizacji dla systemu Windows Phone 7, mogą wgrać nieoficjalnymi sposobami wersje 7.8 na swoje Lumie. Pamiętajcie, że robicie to na własną odpowiedzialność.