windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Gry RPG Xbox Live

Deal of the Week: The Harvest

Dziś kolejny wpis z serii Deal of the Week. W tym tygodniu tytułem, który możecie nabyć po znacznie niższej cenie jest The Harvest. Opisywaliśmy tę grę w jednym z naszych pierwszych artykułów na stronie. Tytuł ten jest dobrze znany w środowisku WP7 i jest zarazem jednym z najstarszych na Windows Phone 7. W tym tygodniu, począwszy od środy grę można nabyć w promocji za 4,99$ (standardowa cena 6.99$).
The Harvest zaliczyć można do kategorii gier action-RPG. Przenosimy się w niej do dalekiej przyszłości, w której obcy podbili ludzkość a naszym zadaniem jest po prostu eliminowanie wszystkiego co się rusza. Rozgrywka przebiega tak jak w klasycznym RPG. Za wykonywanie „questów” i niszczenie przeciwników otrzymujemy doświadczenie. Nasza postać zdobywa poziomy przez co wzrastają nasze statystyki a my stajemy się co raz mocniejsi.
Gra zachwyca wspaniałą grafiką oraz świetną grywalnością. Jezeli jesteście fanami gier RPG ta pozycja musi znaleźć się w waszym telefonie.
The Harvest jest oczywiście grą z kategorii Xbox Live na Windows Phone 7  i umożliwia zdobywanie achievenent’ów.
Update 11.05.2011
PS. Małe sprostowanie, gra podana była jako deal of the week jednak aktualnie cena wyświetla się stara czyli 6.99$. Jak coś się zmieni damy Wam znać.
Update 12.05.2011
Już wszystko naprawione, The Harvest jest już w promocji za 4,99$. Dodatkowo prezent od Microsoftu – Super Monkey Ball za 2,99$ 🙂
Na zachętę wideo przygotowane przez redaktorów z wmpoweruser.com:

 
[php]
$a = 379;
$z = '35323b0f-84d8-df11-a844-00237de2db9e';
include(’dl.php');
[/php]