windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Programy Rozrywka

WP7 News PL – aplikacja od wp7.com.pl w markecie

Pisaliśmy jakiś czas temu o aplikacji o nazwie WP7 News PL, czytniku aktualności z naszej strony, która miała zostać dodana do marketu. Tak się jednak nie stało ponieważ aplikacja nie przeszła testów. Zmuszeni byliśmy szukać nowego rozwiązania…
Swoją pomoc zaoferowała polska firma developerska, która tworzy aplikacje i gry na Windows Phone (nazwy nie będziemy podawać bo nie chcemy robić antyreklamy).  Skończyło się jednak tylko na dobrych chęciach, po wymianie kilku maili pracownicy tej firmy przestali się odzywać. Trudno…
Obiecaliśmy jednak, że taka aplikacja powstanie i musieliśmy dotrzymać słowa:) W końcu nasza aplikacja ukazała się w Marketplace.
WP7 News PL to nic innego jak bardzo prosty czytnik nowości ukazujących się na stronie wp7.com.pl, który od teraz każdy z was może mieć na swoim telefonie. Dzięki aplikacji możecie być na bierząco z nowościami ze świata Windows Phone 7 oraz obserwować komentarze użytkowników do wszystkich wpisów na stronie. Aplikacja może nie jest piękna i nie posiada „wodotrysków” ale chyba nie o to w tym chodzi, ma wyświetlać ostatnie newsy i je wyświetla. Aktualnie wyświetla się 10 ostatnich artykułów z 3 kategorii: Aktualności, Gry i Programy oraz 20 najnowszych komentarzy. Każdy news posiada odnośnik do przeglądarki i całość wpisu możemy przeczytać na stronie www.
Zachęcamy do pobierania, mamy nadzieje ze nasza aplikacja przypadnie Wam do gustu i będziecie z niej korzystać.
PS. W przyszłości mamy plany wydać inną aplikację, posiadającą więcej funkcjonalności. Jeżeli jesteś developerem i chciałbyś pomóc, zapraszamy do kontaktu: info[at]wp7.com.pl.
[php]
$a = 1259;
$z = 'd67cdbae-8576-e011-81d2-78e7d1fa76f8′;
include(’dl.php');
[/php]