windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Narzędzia Programy

Aplikacja Fligo na Windows Phone już dostępna

Darmowa aplikacja turystyczna Fligo.pl, służąca do wyszukiwania, porównywania i rezerwacji biletów lotniczych już jest do pobrania. Dotąd była ona dostępna jedynie na IOS, a od kilku dni mogą się nią cieszyć zarówno fani Androida, jak i Windows Phone.
Jak zapewniają twórcy aplikacji, Fligo działa w oparciu o unikatowy algorytm Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.pl, dzięki czemu z łatwością wyszukuje, porównuje i pozwala zarezerwować bilet lotniczy – wszystko w obrębie jednej aplikacji.
Zapewnienia autorów zdają się nie być przesadzone. Aplikacja dobrze sobie radzi, błyskawicznie przeszukuje bazy danych największych światowych systemów rezerwacyjnych i prezentuje użytkownikowi najlepsze znalezione propozycje lotów.
Cały proces rezerwacyjny na Fligo jest dość intuicyjny, krótki i prosty, a co najistotniejsze – w całości odbywa się w obrębie aplikacji, bez przekierowywania do zewnętrznych serwisów.
Wyszukiwanie ofert na Fligo można zamknąć w 4 krokach:
Krok 1. Wybór połączenia.
Krok 2. Podanie dat planowanego lotu – Fligo wyszukuje oferty.
Krok 3. Wybór odpowiedniej oferty.
Krok 4. Rezerwacja.
Aplikację można pobrać za darmo na stronie Windows Phone.
Dla użytkowników nie posiadających smartfonów dostępna jest natomiast nowa strona mobilna: m.fligo.pl.
Fligo zadebiutowało jesienią 2011 roku i szybko zyskało uznanie klientów App Store. Po 2 tygodniach znalazło się w czołówce najchętniej pobieranych, polskich aplikacji turystycznych. Twórcy wierzą, że wersje aplikacji na pozostałe systemy powtórzą ten sukces.

[download]