windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Aktualności

Nokia Developers' Challenge – głosuj, komentuj, wygrywaj!

Nokia zaprasza do ostatniego etapu konkursu Nokia Developers’ Challenge. Tym razem nagradzamy komentatorów aplikacji.
Fascynuje Cię świat aplikacji? Chcesz mieć wpływ na to, co oferuje Marketplace i nagrodzić najbardziej kreatywnych deweloperów w Polsce? Włącz się do zabawy i głosuj na najlepsze aplikacje stworzone przez uczestników tegorocznej edycji Nokia Developers’ Challenge.  Wystarczy wejść na stronę developerschallenge.pl  i  wybrać swojego faworyta. Wśród finalistów znalazło się już tylko 2 autorów aplikacji:  Wydatki oraz Anagramy.  Co mają do zaoferowania?
Wydatki
Dzięki elektronicznemu portfelowi możesz kontrolować swoje wydatki. Już nigdy nie zapomnisz, na co wydałeś ostatnie 200 zł – wszystkie dane zapisywane są w pamięci Twojego smartfonu.
Anagramy
Telefon to Twój najlepszy przyjaciel w poczekalni u lekarza, w kolejce do kasy czy tez w drodze do pracy miejskim autobusem? Aplikacja Anagramy to ekscytująca gra słowna, która dostarczy Ci inteligentnej rozrywki i umili czas np. podczas podróży.

Na autora najciekawszej aplikacji czeka 10 000 PLNFirma Nokia nagrodzi również najaktywniejszych internautów, którzy wezmą udział w ocenianiu konkursowych prac na portalu Facebook. Autorzy czterech najciekawszych komentarzy otrzymają smartfony Nokia Lumia 800.