windowsowo.pl

Twoje centrum informacji o nowych technologiach – Windows 10 – Android – iOS

Muzyka i Wideo Programy

Resco Radio – internetowe radio w WP7

Przeglądając Marketplace dzisiejszego poranka moją uwagę przykuła aplikacja o nazwie Resco Radio. Jako, że jestem zagorzałym słuchaczem radia postanowiłem ją przetestować.
Na pierwszy rzut oka aplikacja prezentuje się rewelacyjnie. Menu jest bardzo czytelne i proste, nawet osoby ze słabą znajomością angielskiego nie będą miały problemu z obsługą programu. Menu dzieli się na: kategorie, ostatnio słuchane, ulubione. W kategorii możemy wyszukać nasze ulubione radio, są oczywiście radia z Polski i to całkiem sporo bo aż 187 stacji. Jeżeli nie znajdziesz swojego radia jest również możliwość dodania własnej stacji poprzez wpisanie adresu URL źródła (ja dodałem swoje 2 stacje:) ). Radio posiada również funkcję grania na wyłączonym ekranie oraz funkcję sleep, która pozwala na automatyczne wyłączenie radia po określonym czasie.
Podsumowując, aplikacja jest godna polecenia dla wszystkich miłośników muzyki i osób które nie mogą wytrzymać bez swojego radia.
Pełna wersja kosztuje 1,99$. Ja instalowałem wersję demo jednak nie znalazłem funkcjonalności, która by nie działała. Nie wiem zatem jaka jest różnica między demo a wersją full w przypadku tej aplikacji. Mam nadzieje, że nie jest ograniczona czasowo:)
Zapraszam również do obejrzenia galerii.

View album

 

View album View album View album View album View album

[php]
$a = 1012;
$z = '5d222656-aaf8-df11-9264-00237de2db9e';
include(’dl.php');
[/php]